výpredaj svietidiel

Black Friday

NOVINKY

arr3Žárovky LED SANDYNové LED žárovky LED Sandy se skvělými parametry a ještě skvělejší cenou!!... arr3Jak vybrat dětská svítidla?  Všichni rodiče chtějí pro své děti to nejlepší a odráží se to i při řešení osvětlení dětského... arr3Doprava zdarmaVyužijte naší nabídky! Při objednávce nad 50 EUR vč.DPH doprava zdarma! Veškeré informace naleznete...

KONTAKTY

SANDRIA SK s.r.o.
Dolné Srnie 170
916 41 Dolné Srnie
tel: 00421950246883
napíšte nám

AKČNÁ PONUKA

TOP PRODUKTY

cena produktu 13,64 EUR
skladom
cena produktu 39,90 EUR
skladom

 


 


Úvod » Bodové osvetlenie do podhľadov

Bodové osvetlenie do podhľadu

 

Bodové osvetlenie do podhľadu nájde svoje uplatnenie najmä v miestnostiach s nižšími stropmi. Tieto svietidlá totiž zaberajú na rozdiel od klasických lustrov oveľa menej priestoru, pritom však plní svoju funkciu rovnako ako lustre, niekedy aj lepšie. Bodovky do podhľadu môžete využiť ako centrálne, alebo ako doplnkové osvetlenie, ďalej sú vhodné napr. do kuchýň, obývačiek, alebo kúpeľní - tu však musíme dbať z bezpečnostných dôvodov na vyššie krytie IP (pozri náš článok o stupňoch krytia IP).

 

Väčšinu zákazníkov odradí od nákupu týchto svetiel ich domnelá zložitá montáž. Bodovky do podhľadu sa však inštalujú pomerne jednoducho - stačí vyrezať otvor v sadrokartónovom podhľade o určitej veľkosti (tento údaj je u každého svietidlá uvedený), do otvoru sa potom pomocou pružín upevní svietidlo a pripojí sa káble. Pri inštalácii ale musíme dbať na to, aby nad bodovými svetlami bol dostatok miesta pre chladenie žiaroviek a v ich blízkosti tiež nesmie byť žiadne horľavé materiály. V každom balení nájdete návod, ako svietidlo nainštalovať, prípadne sa môžete poradiť s elektrikárom či inou odbornou osobou.


EUR
EUR
Parametre
skladom novinka akcia doprava zadarmo top produkt
 

cena produktu 18,53 EUR

skladom


 

cena produktu 39,44 EUR

skladom
doprava zadarmo


 

cena produktu 23,17 EUR

skladom


doprava zadarmo


doprava zadarmo


cena pred zľavou 42,00 EUR

cena produktu 21,00 EUR

skladom
zľava 50 %
 

cena produktu 6,52 EUR

skladom


 

cena produktu 4,56 EUR

skladom


 

cena produktu 9,80 EUR

skladom


 

cena produktu 17,12 EUR

skladom


 

cena produktu 4,04 EUR

skladom


 

cena produktu 17,12 EUR

skladom


 

cena produktu 8,73 EUR

skladom


 

cena produktu 4,04 EUR

skladom


YzJlNmY3MT